| Kate99 a întrebat:

Ce jocuri sau aplicatii gratis sunt pentru Samsung galaxy mini 2?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| AlleScumpy a răspuns:

Subway surfers; Temple run; Temple run 2, Angry Birds; Angry gran run; My horse; My dogs; Panda run...ce sa spun...jocuri dragute, sa stii ca mini 2 are o memorie buna deci poti sa instalezi toate jocurile care le vrei.Eu stiu ce zic pentru ca o prietena a mea are Samsung galaxy mini 2!tongue

2 răspunsuri:
| iesiacasa a răspuns:

Sall.eu iti recomand urmatoarele jocuri: temple run, subway surfers, pou, tom talking2 si cam atat.