| Miauuuu a întrebat:

Ce ma sfătuiți : Samsung S5 mini sau Samsung S4?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S4.
Nu iti recomand sa alegi S5 mini din simplu motiv ca are memoria mai mica si are camera de 8 (comparativ cu S4 de 13 MP). In rest sunt exact la fel.

| Dzeko7 a răspuns:

Samsung s4.

| Valon a răspuns:

S4

| seby2626 a răspuns:

S4 ii fain am si eu ți-l recomand

| RaduTN a răspuns:

Samsung Galaxy S4!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu uitam ca Samsung Galaxy S5 MINI este rezistent la apa. Iti recomand S5 Mini deoarece va primi mai repede actualizari la android decat S4.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Galaxy s5 mini pentru ca are o tehnologie mai buna in el http://bit.ly/1Ax04v2

| SB_Kornel_1995 a răspuns:

Samsung Galaxy s4

| SweetMinion a răspuns:

Samsung Galaxy S4

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2soyq4.php

Toate cele bune.