| kentauros a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg dintre Samsung Galaxy J1 si LG Leon? sau o alta varianta in acelasi buget (500lei).
Multumesc!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG Leon deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......zz71rr.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

LG Leon e mult mai bun.

| T0T a răspuns:

Lg Leon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG Leon sau daca nu Samsung Galaxy Core 2. Vreo 520 leo costa, am detinut Core2, merita. J1 praf. L-am vazut, testat, se misca nasol si exista review-uri pe eMAG nu prea laudaroase.