| imelenama a întrebat:

Ce model de husa si folie sunt rezistente pentru Nova 5t?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am telefonul asta si am folie normala cumparata cu 30 lei si husa pe spate care acopera marginile, am dat cu el de pamant de nenumarate ori si folia doar s-a crapat putin. Asa am avut la toate telefoanele din ultimii ani. Nu mi se pare ca trebuie sa investesti in ceva anume, poate sa incerci folia de silicon care am vazut ca a aparut acum pe piata.

| SlenderMan299 a răspuns:

Folie 9H și Husă din fibra de carbon. Vezi că gasesti pe mobiledirect.