| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Ce model de telefon de la Samsung isi merita toti banii?

galaxy s6 / s7 / s8?

am avut s5 mini si am schimbat de 3 ori display si odata soft la garantie... astept parerile voastre

3 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Eu dețin S6 si sunt foarte mulțumită de el. L-am achiziționat cand s-a lansat si pana acum nu am avut nici o problemă majora cu el, o singură dată mi s-a întâmplat să nu mi se încarce corespunzător, dar si-a revenit repede in rest functioneaza ca nou.

| gaby500500 a răspuns:

Eu iti recomand un S7 edge este la fel de bun ca un S8 edge cu mici diferente
dar din ce variante mi-ai dat tu S7 mi se pare ca isi merita bani

| PintiliMihaita a răspuns:

Toate dar absolut toate samsungurile fac probleme, garantez asta si poti cauta pe net daca nu ma crezi, ia un iPhone, HTC sau orice altceva, parerea mea happy
Bafta happy