| FantassyyN a întrebat:

Ce modele de huse pentru Iphone 4 sunt la moda acum?

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Pai..cam toate husele sunt la moda, avand in vedere ca iPhone4 este..la moda :)
Cele mai comune sunt bumperele (Acel cauciuc care iti acopera spatele iphone-ului), dar eu recomand un toc Flip! (http://images1.okr.ro/......_300.jpg). Mi se pare foarte frumoasa si eleganta (imaginea este doar un exemplu - sunt mai multe modele)
Nu sunt chiar in stare sa iti dau si alte exemple, pentru ca sunt baiat si nu prefer chiar huse roz si cu hello kitty!

Succes!

Răspuns utilizator avertizat