| NimicGol a întrebat:

Ce parare aveti de telefonul, Allview p5 quad?

4 răspunsuri:
| Mădălllinna a răspuns:

E super Allview p5 quad. Constructie si design: Telefonul are o constructie rigida, butoanele laterale sunt destul de usor accesibile cu o singura mana. Display: Ecranul este de calitate buna. Receptie si sunet: Receptie foarte buna a semnalului, iar sunetul se aude destul de bine. Software: La acest capitol pot sune ca intr-adevar telefonul se misca putin lent. Photo si video: capacitati maxime.

| David98TM a răspuns:

Este un telefon foarte bun.:D
Te-ai uitat pe site-ul lor?
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/p5-quad/descriere/

| bunicisibuni a răspuns:

Mai bine iti iei un allvew v1 viper e aproape ca s3.

| NicoTery a răspuns:

Nu-i rau pentru cei 1000-1100 lei cat dai pe el.