| Ily1234Ily a întrebat:

Ce părere aveți de un Samsung Galaxy J5?

Răspuns Câştigător
| CataM9 a răspuns:

Un telefon bun,eu il am de o luna, am fost foarte multumit de el pana a aparut o problema cu bateria. Dar a fost ceva la el din fabrica, asa mi-a spus o tipa de la orage,care mi-a dat comanda de altul.
In rest, telefonul a mers foarte bine, zboara pe net, se misca fara lag, in jocuri gen asphalt 8 sau mai mari nu l-am testat pentru ca nu sunt genul sa ma joc asa mult pe el.Dar isi merita banii, sper ca pe viitor sa nu mai fie probleme de genu, in rest telefonul a mers foarte bine happy

| Ily1234Ily explică (pentru CataM9):

Mulțumesc!
Probabil a fost o problemă la fabrică.
happy big grin

1 răspuns: