| Morphines a întrebat:

Ce părere aveți despre LG G4?
Aș dori niște păreri pro/contra despre acesta.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Chiar merită acest telefon. Din punctul meu de vedere e cea mai bună alegere la preț și specificații. Are camera bună, procesor bun, îți rulează orice joc și de asemenea bateria te ține 2 zile dacă îl folosești câteva ore pe zi.

| Pool77 a răspuns:

Daca-ti place designul celor de la LG atunci merita banii.
Concureaza la nivel inalt cu S6, Sony Z3 poate chiar si Z3+,si iPhone 6s parca.
E ok,chiar nu am ce comenta. Ai memorie, ai camera superba, ai procesor, displayul unul superb desi mai mult mi-ar fi placut unul AMOLED.
Insa da, merita.

| andreit05 a răspuns:

Eu detin un LG G4 si il consider cel mai bun telefon pana acum. Ambele camere ( 16 mp, 8 mp) sunt super bune. Pozele ies asemanator cu cele facute cu un DSLR. Aplicatiile si jocurile rulealza fara pic de lag, se incarca destul de repede si se aude clar. Merita fiecare banut! happy