| Bin_Husein_Ahmed_1997 a întrebat:

Ce părere aveți despre Samsung Galaxy note 4?
Dar de iPhone 6?
Eu sunt posesor de note 4 versiunea octa core

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Note 4 e cel mai bun telefon...arata si bine si are si specificatii bune.
Iar cat despre iPhone 6 am o parere negativa...e risipa de bani, nu isi merita bani!

| RaduTN a răspuns:

Amandoua sunt 2 modele foarte reusite, daca ar fi sa aleg dintre ele as alege Note 4.

| xCatastrophe a răspuns:

Samsung e mai mult o firma de fite, nu ca nu ar merge bine insa un iphone e mai strasnic zic eu.

| ThinkDifferent a răspuns:

Sunt bune ambele telefoane. iPhone este cu ios su merge super repede iar Note 4 cu Android care mai scapă lag în unele cazuri.