| EvaTramell a întrebat:

Ce părere aveți despre telefoanele HTC? Sunt mai bune ca Samsung. Vreau păreri.
Mulțumesc. O zi buna happy!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu sunt fan Samsung, nu mi-au plăcut niciodată telefoanele de la Samsung, dar te asigur că Samsung au telefoane mult mai bune decât HTC și mult mai rezistente.

| Faur_Estera_2001 a răspuns:

Eu cred sa telefonul Samsung e mai bun.Dar depinde de care alegi: s1, s2, s3, s4, s5,s6,s7

| Tanase_Andrei_2000 a răspuns:

Telefoanele HTC sunt foarte bune dar in comparatie cu SAMSUNG, sunt mai slabe telefoanele.
SAMSUNG este cea mai buna firma de telefoane cu android, dar iti recomand sa fii foarte atent la specificatiile telefonului pe care-l vei cumpara.

E sincer iti sugerez un telefon cu Procesor (CPU) Quad-Core (4 nuclee) si cu cel putin 1G RAM. Asta daca iti doreti un telefon care sa nu se blocheze.
Iar daca iti doresti un telefon si la bani putini, iti recomand SDAMSUNG Galaxy Grand Prime, este un telefon aratos, cu procesor si ram foarte bun, si este si destul de ieftin din punctul meu de vedere.