| vadic9901 a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul Fly-Pronto?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul destul de SLĂBUŢ - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarc.com/fly/pronto/

NU îl recomand!

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

E cam slab, la banii lui mai bine strangi si iti iei un S3 mini.

| Altadata a răspuns:

Din punct de vedere al specificatiilor este destul de slab cat pentru un telefon de maxim 350 lei, dar am vazut pe un site ca poate ajunge la pretul de 1994 lei. Si este o firma ruseasca. Abia astept sa vad daca ma lamureste si pe mine cineva. Doar o intrebare cum ai dat de el?

| vadic9901 explică (pentru Altadata):

Am un iPhone 3G si cineva mi-a propus la schimb...

| vadic9901 explică (pentru Altadata):

Ce vrei sa spui prin slab?

| Altadata a răspuns:

Acum depinde modelul adica fly- pronto... De exemplu fly pronto f150

| irinutu a răspuns:

E cam slab dar iti propun telefonul Nokia Dual Sim