| AlinxYoutubxXxDDD a întrebat:

Ce părere aveți despre xiaomi redmi note 3 pro? Cei ce îl detin, îmi puteți spune dacă are vreo problemă?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Orice telefon are probleme... Ce intrebare de cac6at!

| AlinxYoutubxXxDDD explică (pentru Clorox):

Tu fiind tot un "cac6at" din moment ce ai raspuns la intrebare.

| Clorox a răspuns (pentru AlinxYoutubxXxDDD):

WoW, m-ai spart! Sa inteleg ca sunt mai nou un telefon sau ce? laughing
Eu nu am avut chef de cearta, pur si simplu am zis adevarul, este ca si cum ai spune asta:
Ex: Vreau si eu un kilogram de rosii, si dupa o intrebi, dar toate sunt bune?
Iti dai seama ca exista o rosie stricata sau lovita in acel kilogram!
Sper ca ti-ai dat seama ce am zis...