| geanyhalav a întrebat:

Ce parere aveti? care credeti ca este telefonul de top?
Samsung galaxy S6 sau Iphone6 (stiu ca sunt derivari mai bune, dar ma refer intre acestea doua)
Fiti impartiali, iubitori de Apple, la voi ma refer...

9 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Unde e Meizu mx4 Pro? Meizu mx5? Stii ce va? Ba Meizu mx4 a fost ales ca cel mai performant telefon din lume al anului 2014!

| geanyhalav explică (pentru CPAElites):

Http://www.compari.ro/......66011201/, wow, l-a luat in toata punctele mai putin in procesor(oricum abia 0.1 ghz, dar in rest...wow, pun o noua intrebare...Pot sa am incredere in aceasta firma?

| Zaygon a răspuns:

Eu nu as da bani pe nici unul din astea doua. Am preferinte mai bune.

| geanyhalav explică (pentru Zaygon):

Cum ar fi?

| Zaygon a răspuns (pentru geanyhalav):

Asus Zenfone 2 cu 4 GB RAM

| TheImpaler a răspuns:

Galaxy s6. mult mai puternic si cam la acelasi pret, daca nu mai ieftin. in plus androidul iti permite mult mai bine sa lucrezi pe el, are mai multe optiuni si posibilitati de personalizare, e mai usor sa faci root la android decat sa faci un jailbreak la iPhone...si exemplele continua.

| Eduaard a răspuns:

Samsung, e mai rezistent.

| Jullia_Helena_1992 a răspuns:

Iphone 6