| CcRISTIi a întrebat:

Ce parere aveti de acest telefon ( Asus/zenfone-2-ze551ml) tot ce stiti despre el si de buna si de rele m-ar interesa,daca are cineva poate imi spune cum se descurca. Multumesc, dau funda!! http://www.pcgarage.ro/......-lte-gold/

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Are specificatii atragatoare. Singurul lucru mai prost e bateria nedetasabila, mai greu de schimbat, daca se blocheaza ceva nu poti scoate bateria.
Daca puneau o baterie detasabila (mai crestea grosimea cu 0, 5 mm) dar faceau o treaba buna pana la capat.