| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de designul camerelor de pe spatele Samsung Galaxy S20 Ultra? Înțeleg, da, calitatea pozelor contează dar mie mi se pare cel mai grotesc design făcut vreodată pe un telefon. Măcar negrul ăla din jurul camerelor să fi fost de aceeași culoare ca a telefonului, cum e la iPhone 11 Max Pro. Strict de designul camerelor e vorba, nu de performanța telefonului.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Pai ca sa ai asa performanta pe camera aia trebuie si o dimensiune pe masura. 11 Max Pro nu are zoom 100x sau cat are Samsungu. Cat despre culoare... era prea multa bataie de cap sa obtina cate o camera colorata pentru fiecare culoare in care se vinde telefonul. Ia-l pe cel pe negru si atunci nu mai exista discrepanta intre culori.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îți place, nu cumpăra. Și punct.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Voiam doar o părere, nu să-l cumpăr.

| morfeo a răspuns:

Mie mi-ar fi pplacut sa fie aliniate ca la S10 camerele. Culorile nu ma deranjeaza

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Mie nu îmi pare chiar asa de oribil, dar în loc de s20 care e 5000 de lei prefer sa dau banii de 2 3 ori mai mult pe un pc performant și sa îmi iau telefon de 1000 de lei. Fiecare după alegerea lui.