| terry123 a întrebat:

Ce parere aveti de Huawei? Am pus ochii pe un p9 lite 2017 si nu stiu ce sa zic, merita?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De 2 ani am un Huawei, foarte multumit. De fapt nu am auzit pe nimeni nemultumit de ultimele modele de Huawei

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce conteaza parerile stupide gen "Huawei e chinezarie" sau "am avut si s-a stricat ca xxx" sau "am avut si e super" cand ai review-uri profesionale cap-coada ca asta: https://www.notebookcheck.net/......326.0.html (bine, e 2016-le, dar nu e mare diferenta).

| Sn4k3 a răspuns:

Sunt bune, merita.

| gelu1970 a răspuns:

E o marca buna.
Modelul ce vrei sa cumperi are puțină memorie. Eu m-aș orienta spre un model de minim 32 gb.

| Anon31241212 a răspuns:

Eu am si sunt foarte multumita de el.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexBucatica a răspuns:

Huawei P series sunt foarte bune ca raport calitate/pret. Merita, dar interfata EMUI e urata. Daca te acomodezi, da. Telefonul, ca performante este bun.

| PatriziaDaniela2334 a răspuns:

E bun telefonul dar se poate strica repede! Si cineva din familia mea a avut un Huawei p9 lite si s-a stricat....alegerea este a ta, dar zic sa te mai gandesti. Iti poti lua Samsung. Sunt cele mai buna {asa am auzit, nu stiu exact }. O zi buna!

| Anon31241212 a răspuns (pentru PatriziaDaniela2334):

Nu se strica repede eu am avut numai Huawei uri si m au tinut si cate 3-4 ani. E un ghinion ce a patit ruda ta.