| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de J5 2016, cineva care il are si imi poate spune cum se comporta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Are o prietena, e destul de ok. E decent, daca nu ai mari astptari de la un telefon, vei fi multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi tuturor! Ma mai gandesc pana dau funda.

| Kiwibibilă a răspuns:

Nu am dar l-am avut la mână şi mergea frumos. Şi raportul calitate-preţ e bun, adică se mişcă bine, chiar foarte bine pentru un telefon la 7 milioane.

| Lvc2000 a răspuns:

La inceput va fi totul roz, dar dupa iti vei da seama ca e de o calitate foarte proastă, bateria te ține foarte putin, spatiu de stocare nu e nici pentru mesaje fara card sau orice altceva, camera de selfie este foarte nasoală. Am avut si nu te sfătuiesc sa-ti iei

| anonim_4396 explică (pentru Lvc2000):

L-am comandat acum, ar trebui sa anulez? straight face

| Lvc2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zic sa te gândesti mai bine...Sunt alte delefoane care nu sunt de la firme asa renumite si sunt foarte, foarte bune. Bafta, orice telefon o sa ai sa-l stapabesti sanatos!

| anonim_4396 explică (pentru Lvc2000):

Mersi,dar chiar nu stiu ce sa mai iau.

| RadoslavJ a răspuns:

Eu dețin un asemenea model. Sunt mulțumit de el, se mișcă/comportă destul de bine. Bateria ține 1/2 zile, dar sunt învățat cu asta(e și vina mea deoarece l-am solicitat foarte tare). Am foarte multe aplicații pe el, și cu toate astea nu se blochează niciodată.

Nu se încălzește în comparație cu alte telefoane, timpul de reacție e relativ scurt pentru orice comandă îi dau. Țin să menționez că l-am achiziționat în februarie 2017, și funcționează ca la început. Sunt mulțumit de el, sincer! 5/5