| valeeExpress a întrebat:

Ce parere aveti de Lg Optimus L9 II? Se aude tare? Poze? Din cate stiti.

1 răspuns:
| TheghostPhantom99 a răspuns:

Telefonul LG L9 II are 1 gb ram, nu are ecranul protejat dar asta nu e o problema deoarece exista folii, camera de spate are 8 mp cu autofocusiar cea de fata 1.3 mp, ruleaza cu android 4.1.2 Jelly Bean si are un procesor Dual Core de 1.4 Ghz Krait care inseamna 2.8 ghz destul de bunicel, are dolby mobile sound, in concluzie se aude tare.
Este un telefon bun