| EuLaura1600 a întrebat:

Ce parere aveti de magazinul Altex? Vreau sa dau comanda de un telefon, dar am vazut cateva recenzii de rau.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde recenzii proaste la Altex?! Sunt foarte ok. Mai poti lua telefon si de pe eMAG, evomag si cel.ro. Poate gasesti mai ieftin pe vreunul din astea.

| gelu1970 a răspuns:

Pai daca sunt recenzii referitoare la un telefon ce are a face cu Altex?

| beck2804 a răspuns:

Recenzii proaste la Altex? Cred ca glumesti?, eu mereu cumpar lucruri de la Altex si sunt multumita, asa ca succes in comandarea noului tau telefon

| VSC10 a răspuns:

La ce ai vazut recenzii proaste? La site, sau la telefon. eu am comandat dupa Altex si totul e foarte ok, dar poate telefonul pe care vrei sa il comanzi nu este destul de ok si atunci ei nu au nici o vina. Cauta un telefon care sa iti placa si comanda cu incredere pentru ca livrarea se face super bine.

| Briosacuafine a răspuns:

Pune linistita comanda, eu n-am avut probleme cu ei.