| george9510 a întrebat:

Ce parere aveti de Motorola atrix 2?

2 răspunsuri:
| Gilgalad a răspuns:

Nu are un sistem de operare cunoscut sau unul pe care poti sa pui jocuri misto si faci mult mai multe cu el.Recomand la acelasi pret un Samsung galaxy Ace sau Samsung galaxy S+.Dar daca nu esti fan Android atunci incearca un Nokia 700 sau lumia. Alegeti din telefoanele care au sisteme de operare populare si care iti permit sa faci foarte multe lucruri cu el.Sisteme de operare(in caz ca nu stii):Android, Symbian Bell sau Ana sau windows. happy

| george9510 explică (pentru Gilgalad):

LOL are android gigerbread (2.3) de unde ai scos-o ca nu are un sistem de operare necunoscut?