| Zdog a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia Lumia 625?
Vreau niste pareri ( in afara de Windows Phone, mie imi place )

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Un telefon ok. Camera buna, procesor bun, gpu mult mai bun si os mai bine optimziat fata de un android.

| Dzeko7 a răspuns:

Da e destul de bun.Are memoria interna de 8gb daca mai bagi si un card nu vei avea niciun stres, are 500gb de RAM, camera de 5 cu flash si bateria nu te va lasa balta brusc iar cu ecranul mare vei putea sa observi mult mai bine detaliile jocurilor, pozelor etc.
Eu mi l-as cumpara daca ar avea android dar ma rog.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Este un telefon bun http://bit.ly/1yvUMO9

| kalice13 a răspuns:

Hei tu :*
Răspunzând la întrebarea ta, pot spune ca sunt mulțumită de el. Îl am si eu de prin august si ma inteleg super bine, sensul ca are aplicatii acceptabile, răspunde frumos si repede la comenzi...dar eu am descoperit si anumite defecte... De vreo trei luni încoace a început sa se mai blocheze, gen se închide incomplet si sta asa pana ii se descarcă bateria (am asteptat si 7 ore sa se descarce) dar m am obișnuit...banuiesc ca e de la camera...inca nu am fost cu el la un service de teama sa nu îmi stearga tot ce am pe el ...in rest totul e ok e un telefon bun. Si îl recomand atata timp cat nu îl cumperi blocat intr o retea sau asamblat in Romania ...atunci e grav :3
Sper ca ti a fost de ajutor răspunsul :*