| Constantin_Sergiu_1981 a întrebat:

Ce parere aveti de noul telefon Samsung galaxy S6?
merita bani?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Nu merita 1000€ un telefon. Cu banii aia imi iau un laptop cu tot ce vreau.

| Constantin_Sergiu_1981 explică (pentru Zaygon):

Hmhm multumesc da faza este ca trebuie sa il cumpar in rate vreo 52, 72 de euro pe luna timp de 18 luni cred ca mai bine imi i iau gandul ca mi -au trimis de la banca oferta...

9 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Mneah, eu nu as da atatia bani pe un telefon. Mai bine un laptop sau orice altceva.

| danutzu96 a răspuns:

Nu merita banii aia deocamdata. Peste cateva luni o sa se ieftineasca!

| notefree a răspuns:

Nu nu merita de bani lui imi fac un pc de gamimg.

| Raducanu13 a răspuns:

Depinde... Daca doresti un telefon de pe care doar sa suni, mai bine nu iti iei asa ceva ci ceva mai ieftin. Daca vrei sa te joci pe el, sa te uiti pe YouTube si sa faci multe altele, chiar cred ca merita banii. Sper ca te-am ajutat!

| Zaygon a răspuns (pentru Raducanu13):

Prietenas, nu trebuie sa fie neaparat S6 ca sa stai pe youtube sau sa te joci. Doar numele e de el. Gasesti telefoane cu specificatii identice la jumatate de pret, dar de nu e Samsung ca doar la romani atat stiu: Samsung, iphone, poate LG, Sony si HTC si asta e tot. Piata chineza ofera alternative destule.

| PearMyPie a răspuns:

Eu mi-am luat un Galaxy S4 atunci cand a aparut. De atunci s-a mai ieftinit pe la 1400 lei! Sunt foarte multumit de el, chiar azi si-a facut upgrade automat la un sistem Android mai nou. (mai aproape de S6)