| MelindaVictoria a întrebat:

Ce parere aveti de oferta de la Digi ( Optim nelimitat)? As vrea sa stiu daca net-ul merge bine.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tin sa iti zic ca l-am testat si am fost total multumit si de viteza, si de semnal. Am avut o viteza de downloand de 1.5 mb/s. Poate sa fie uragane, taifunuri, zapezi de 10 metri, el merge in orice conditii.

| timeOUT a răspuns:

Da si eu sunt multumit de el, dar sa stii ca difera, sunt prieteni carora netul nu "zbarnaie" asa ca iti trebuie si noroc.