| 0NewLife a întrebat:

Ce parere aveti de oppo find 5? E mai bun ca un s3? Isi merita banii?

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Recomand S3: Un super telefon, nu stiu daca il putem numi telefon ci mai degraba un minicalculator portabil. Ai posibilitatea sa faci foarte multe lucruri cu el, in comparatie cu multe alte smartfonuri, un procesor care isi face treaba foarte bine si sunt chiar foarte mutumit de bateria care tine in jur de 2 zile, cu vorbit, jucat si navigare pe net. Cu siguranta nu vei regreta. O seara placuta!

| Vvistula a răspuns:

Pufulete, tu nici nu ai pus mana pe un oppo, sunt foarte bune insa nu sunt cunoscute la noi.

| 0NewLife explică (pentru Vvistula):

Oppo find 5 vs Huawei Ascend P6? care e mai buh?

| Vvistula a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5161&idPhone2=5467 uite aici comparatia, opoo e mai bun pe toate fronturile insa se prefigureaza un update la kitkat pentru Huawei in rest oppo

| 0NewLife explică (pentru Vvistula):

E mai bun ca un s3?

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Nu, nu este mai bun, dar sunt egale aproape puppy dog eyes Si da, isi merita banii happy Am Oppo Find 5 si e super bun. Mama mea are S3. Sunt aproape la fel, doar ca S3-ul e mai bun puppy dog eyes