| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy A7 2018?
Merita cumparat la 1000 lei?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu merită.

| RobertMoon a răspuns:

Da, merită. E un telefon bun (de pe el îți scriu laughing ), bateria ține bine, gen acum am 65% și am ascultat muzica azi pe drum 1 ora dus 1 ora întors, scos de la încărcat la 8 dimineața, s-a actualizat Android 9.0 acum 2 săptămâni...n-am avut probleme la el, și eu zic că merită gen primești actualizări mereu... dacă îl iei pentru gaming nu-i cine știe ce, doar că eu nu mă joc pe telefon, mai am un iPhone 7 plus pe lângă ăsta, doar că nu îl folosesc așa de mult față de Samsung. Ca probleme ar fi: nu am găsit o folie care sa acopere tot ecranul decât una care acoperă cam 95% din ecran cu margini negre, iar praful intră pe sub ea și îmi acoperă mereu camerele și senzorii de sus, dar praful nu a luat din claritatea camerei sau să influențeze vreun senzor, alt minus ar fi designul. E un telefon urâțel, față e plictisitoare, spatele la fel, când îl ți în mana nu simți că ai un lucru de calitate, pare făcut din materiale ieftine, dar la banii ăștia e în regulă, decât să iei vreun Huawei și să nu mai primești updateuri (vezi scandalul cu Google).

| Crackman a răspuns:

Personal am fost dezamagit de A5 2017, asa ca am trecut la Huawei.
Daca merita, depinde ce vrei sa faci cu el. Daca este de Facebook si vb merge. Altceva nu

| Anca32 a răspuns:

Samsungul ca și marca de telefoane a cam început sa scadă. Mai bun decât asta e Huawei y6 din 2018 camera rezoluție super și functii++++fata de Samsung A7 și e si sub 1000 lei

| Ben9648 a răspuns:

A7 2018 are un coleg nou cumparat si nu merge asa vine câteodată are lag tu alegi mai bine iti iei un a30

| Eugenonut1 a răspuns:

Nu prea merita

| Cristina1506 a răspuns:

E foarte bun, eu am A7 2018 de mult timp și chiar e super ok. Merge foarte bine, are rezoluție foarte ok, ambele camere fac poze foarte clare și nu prea ai cum să umpli cei 64 de GB de memorie internă. Sper că te-am ajutat happy