| No10 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung galaxy duos, aveti careva?

Răspuns Câştigător
| LaVerd3 a răspuns:

Am eu, este foarte bun si fara probleme. poate gasesti alte telefoane mai bune de la alte firme dar nu se compara cu Samsung. Eu am si e foarte bun si din propria experienţă iti spun ca e si foarte rezistent: ))

5 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Merge, dar ti-as sugera sa-ti iei iPhone, e de 10 mii de ori mai bun decat orice alt telefon.

| No10 explică (pentru Userrr):

Mie cel putin nu-mi plac Iphone, prefer android plus ca pretul este mult mai acceptabil.

| toleagiulia a răspuns:

Da,intr-adevar este foarte bun ca functii si aspect si tot ce tine de el dar este rezonabil si ca pret

| IceMag546 a răspuns:

Da, eu am avut. E bunicel, dar face fițe mereu, si se acadeaza/viruseaza foarte repede.

| No10 explică (pentru IceMag546):

Dar in legatura cu pozele, cum le face?