| Andreeaaaaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung galaxy fame (calitate, camera, pret, android etc.)?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de BUN şi la un preţ accesibil ( 600 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_fame_s6810-5279.php

http://www.shopmania.ro/......0-51306455

Deci, după părerea mea, telefonul menţionat îşi merită banii!

Evident, sunt şi telefoane mult mai performante, dar şi mult mai SCUMPE...

Acum depinde şi ce SUMĂ ai disponibilă pentru achiziţionarea unui telefon!

Toate cele bune.

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Nu este cel mai bun telefon pe care l-am vazut(Eu am Sony Xperia Z). Camera nu e mare:5 MP, are camera secundara ceea ce este destul de bine. Avand in vedere pretul mai multor magazine acesta se incadreaza intre 548-650.Androidul este 4.1, destul de bun. Uita-te si tuu sa vezi ce caracteristici mai are.Eu cred ca nu e un telefon de cea mai buna calitate si nu ti l-as recomanda.
http://www.emag.ro/......EY5XNBBBM/

| Ctiberiu a răspuns:

Prin design-ul simplu dar rafinat al acestui smartphone, vei ieşi întotdeauna în evidenţă. Dimensiunile compacte şi forma curbată a carcasei fac telefonul să fie extrem de uşor de ţinut în mâna sau folosit. Bateria de 1300 mAh permite o autonomie de funcţionare suficient de mare astfel încât să nu ţi se descarce telefonul.

Experienţa utlizarii acestui smartphone va fi una extrem de placută, procesorul de 1 GHz fiind responsabil de viteza cu care va funcţiona şi de fluiditatea tranziţiilor între aplicaţii. Având sistem de operare Android utilizatorul va avea acces la sute de mii de jocuri şi aplicaţii prin Google Play.In concluzie e foarte bun!

| Andreeaaaaaaaaa explică (pentru Ctiberiu):

Ai luat asta de pe domo sau de pe eMAG?laughing

| Silver_Dani_1974 a răspuns:

Sony xperia e sau Samsung fame?