| TheMaze a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy S Advance e bun astept pareri

Răspuns Câştigător
| Beretta a răspuns:

Diferentele sunt la nivelul hardware, dintre cele 3 Samsung galaxy s advance este cel mai bun are procesor dual core de 1ghz si GPU mali-400(acelasi gpu care se intalneste la galaxy s2),plus ca are 768mb ram, celelalte 2 au 512

6 răspunsuri:
| νααℓι a răspuns:

Este foarte bun, parerea mea.
Fundatongue?

| Eddyz a răspuns:

Nu este nici o diferenţă între Samsung Galaxy S »« Samsung Galaxy S Plus şi Samsung Galaxy S Advance. a, doar preţul... deci, eu unul îţi recomand Samsung Galaxy S.

| Beretta a răspuns (pentru Eddyz):

Diferentele sunt la nivelul hardware, dintre cele 3 Samsung galaxy s advance este cel mai bun are procesor dual core de 1ghz si GPU mali-400(acelasi gpu care se intalneste la galaxy s2),plus ca are 768mb ram, celelalte 2 au 512

| TheMaze explică:

13 milioane la liber

| Daria02kkk a răspuns:

Da, da este. Am si eu unu si nu ma mai despart de el. E super!

| paranteză a răspuns (pentru Daria02kkk):

Cât ai dat pe el?batting eyelashes

| SnaKy a răspuns:

Da chiar este bun il am de mult timp si cate trinteli na luat si tot merge e bun parerea mea