| deyu121 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung J3?

5 răspunsuri:
| PricopIulya17 a răspuns:

Buna, In opinia mea, mie mi se pare un telefon bun. Se misca fluid si are memoria desul de mare. Singurul defect pe care il are este ca mai are momente cand se blocheaza telefonul si trebuie sa-i dai restart telefonului, dar in rest este forate ok.

| RAY a răspuns:

Generatia j de la Samsung e buna doar ca are foarte putina memorie

| Anuket a răspuns:

Mi-am luat în urmă cu aproximativ două luni un Samsung J3 și sunt foarte mulțumită de el. Era cel mai convenabil la preț, memorie și cameră. happy Mai mult capera m-a interesat pe mine happy. am avut un Alview și pot să zic că nu se compara deloc laughing

| OnePiece a răspuns:

Nu-mi place J3-ul. Cam scump pentru ce stie. J3 2017 nu e cu mult peste varianta din 2016 si gasesti telefoane mai bune la pretul lui gen Huawei P8 lite.

| comyne a răspuns:

E super! Eu il am de ceva timp si imi place! Daca nu te joci zilnic si nonstop pe el bateria te tine chiar si 2 zile! Memoria e destul de ok.E la fel de mare ca J5. Selfiurile ies super, pozele normale nu se vad chiar wow dar sunt ok. Spre deosebire de alte telefoane e foarte bun!