| Addaa1998 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung S2+ si cu ce pret il gasesc?

6 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Eu am Samsung galaxys2 plus cu NFC si il recomand.Din magazin vine cu android 4.1.2 JellyBean.are procesor de 1, 2 dual core/gpu broadcom videocore iv/nfc (pui telefoanele spate-in spate si poti trimite muzica/aplicatii/poze etc )/1 gb ram/ camera de 8 mp si cea din fata de 2 mp(face poze excelente si filmeaza full-HD)are memorie interna de 8 gb dintre care 4.5 disponibili.Este adevarat ca are memorie mica insa sa nu uitam ca poti introduce un card de 64 de gb care este suficient pentru orice fel de utilizator.Cat despre performanta in gaming este adevarat ca nu este foarte stralucit dar daca ii faci update la android 4.2.2 vei vedea u performanta mult mai buna din partea placii video care este mult mai stabilizata.Pretul variaza intre 700-1000 de lei big grin

| Dennisz a răspuns:

Telefonul are specificatii de top si cu siguranta te va incanta.
Pretul variaza de la un magazin la altul, dar media este undeva la 850 lei.
Nu o sa regreti daca achizitionezi acest telefon.

| Antonescu13 a răspuns:

Sincer e cam invechit...

Mai bine iti iei un s3 pe care il gasesti la 1000 ron pe eMAG: http://bit.ly/1h98v5I iar daca ai ocazia sa prinzi unul la resigilate, il poti lua chiar si cu 800 ron.

| 0NewLife a răspuns:

E un telefon bunicel, dar nu e pentru jocuri, nu trebuie sa il soliciti prea mult, adica un facebook, net si altele nu il "afecteaza".

| Addaa1998 explică (pentru 0NewLife):

Dar imi pot instala jocuri?

| smecher2002 a răspuns:

Paremea nu este atat de buna pentru ca si prietenul meu a avut si ii se blocau des jocurile in rest e bunicel si daca I'll vrei din magazin e in jur de 800 lei dar daca vrei second hand e in jur de vreo 420 lei