| JustSolutions a întrebat:

Ce parere aveti de samung galaxy grand neo plus este sau nu ok la jocuri si imagini tot aud ca o rezolutie de 400 pe 800 la un telefon ca asta (5") arata imaginile pixelate sunt sigur ca este o prostie, oricum imi puteti da si alte exemple de telefoane la un pret asemanator

3 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

La banii ăștia, adică este de fapt chiar mai ieftin ar fi un Samsung galaxy core 2 este estul de bun.

| MediaMaxRO a răspuns (pentru anonim66231):

Este mai slab Galaxy Core II decat Galaxy Grand Neo Plus.

| MediaMaxRO a răspuns:

Salut,

La jocuri nu se va cunoaste foarte mult aceasta diferenta, decat daca stii foarte bine sa analizezi diferenta dintre o rezolutie buna si una mai putin buna. Imagini pixelate va avea la videoclipuri, inclusiv la cele HD.

Sincer, in gama aceasta de preturi, eu iti recomand AllView Viper S, depaseste Samsung-ul Grand Neo Plus din toate punctele de vedere.

Toate detaliile despre acel AllView le gasesti aici: http://bit.ly/1vvDXyH.