| gogu666 a întrebat:

Ce parere aveti de site-urile online de telefoane?
unele au preturi foarte bune, care sunt mai bune, de incredere?
ceva recomandari...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Important este să fie o firmă cu sediu efectiv, adresă precizată, date de indentificare la Registrul comerţului ( cod fiscal, etc. ) - acelea sunt serioase ( şi pot fi "controlate" ).

Cele "no name", care funcţionează fără adresă sunt neserioase.

Exemple sunt numeroase, cel mai simplu e să verifici tu un anumit site pe care ai găsit un telefon la un preţ acceptabil.

Exemplu : telefonultau.eu, emag.ro, sigmanet.ro, yourphone.ro, evomag.ro, eurotelefoane.ro, 123gsm.ro, etc.

Toate cele bune.

| COOLboY a răspuns:

Cele mai deincredere site-uri sunt: eMAG, evoMAG, QuickMobile, Media Galaxy, Flanco, Altex, etc.

| alextotal a răspuns:

Salut. Cel mai bun sait de telefon din Romania este Emag si evomag. Recomand cu incredere