| aly300 a întrebat:

Ce parere aveti de tableta Allview Speed City? Ce contine pachetul? Merg bine jocurile pe ea?

9 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Acea tableta are mult LAG, o sa iti doresti sa nu o fi cumparat.

| aly300 explică (pentru MaxKiller911):

Ai incercat-o tu? nu stiu eu zic ca are un procesor bun si un gpu bun...

| MaxKiller911 a răspuns (pentru aly300):

Poate sa aiba si procesor de PC,daca nu are o programare si componente de buna calitate poate sa apara LAG-ul, nu, nu am incercat-o, dar am vazut multe review-uri cu ea pentru ca si eu voiam sa mi-o cumpar, dar am renuntat.

| aly300 explică (pentru MaxKiller911):

Atunci zi-mi tu una buna pe la 500 ron

| MaxKiller911 a răspuns (pentru aly300):

Eu iti recomand sa mai pui cativa leuti si sa iti iei una din asta :
http://www.emag.ro/......EZG6TBBBM/

Eu iti garantez ca asta face cu mult Speed City pentru ca este de calitate :D

| aly300 explică (pentru MaxKiller911):

Atunci imi iau AllDro Speed Duo e buna are un prieten si merge mai bine dar e mai scumpa cu 100ron...

| DEADON a răspuns:

Cumparo. Scuze ca spun asa de rapid dar tu ai vazut la alte tableta Procesor De 1.5 gHZ, 8 GB Memorie, 1 GB DDR3. Degisur unele jocuri gen need for speed care au grafica mare nu prea merg. Dar multe aplicatii merg pe tableta. Are 2 mega pixeli. Merita. Nare lag. Daca iti iei alta tableta gen Evolio sau alte firme ieftine o sa ai parte de multe regrete. Eu zic sa o iei. Pun pariu ca o sa fii multumit de ea.

| antoniaantonia7mai a răspuns:

Am si eu tab desta exact l fel si nu e buna deloc dupa paeea mea.o am de la craciun sh mj se inchide in fata chiar daca are baterie si incarcatorul i s-a stricat de mult dar norocum meu ca are mufa la fel ca la telefonul de la samsung.jocurile merg.cobteaza de joc gta nu merge, stardoll merge.imvu nu merge. angry birds merge super

| MaxKiller911 a răspuns (pentru antoniaantonia7mai):

Invataaa sa scriiii pentru ca eu nu vorbeste imba ta...