| ingerasmotat a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele de la Allview si Prestigio? Sunt firme noi si nu stiu daca sunt de calitate sau sunt mai ieftine da mai rele...

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Telefon nu am incercat, insa am o tableta Allview Speed City, la inceput am fost destul de sceptica-n privinta ei, vazand ca este atat de ieftina si firma necunoscuta, dar a trecut jumatate de an de cand o am si sunt tare multumita, nu am avut nicio problema cu ea, de niciun gen. Si o prietena are un telefon Allview, nu retin exact modelul insa stiu ca spunea ca-i place, bateria o tine destul de bine in conditiile in care ecranul telefonului este mare si pretul a fost mult mai jos decat un telefon cu aceleasi dotari, Samsung spre exemplu.

| Shupy99 a răspuns:

Sunt ok avand in vedere competitia.

| vlad125 a răspuns:

Performantel lor sunt bune, depinde si de model, cele mai bune Allview p5, p6, si alview v1 viper.
Dar trebuie sa ai grija la baterie, si in cazul in care se strica ceva ce i de la Allview tiar putea rade in nas.