| aead a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele de la Allview?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu recomand nici un telefon de la Allview. Toate telefoanele lor sunt destul de slabe, desi au specificatii bune si arata destul de bine sunt de asemenea si foarte slabe in pricipiu la piese si la camera. De exemplu am testat cateva telefoane Allview care cica ar avea camera de 13 MP sau 8 MP dar camera nu era nici macr de 5 MP laughing
Tot ce vreau sa zic e ca nu isi merita bani.

| Evolution a răspuns:

Sunt destul de ieftine si arata ok pentru o firma Romaneasca laughing
Am butonat cateva, imi place mult design'ul.

| MihaiCh197 a răspuns:

Chinezării, frate

| cristi1351 a răspuns:

Chinezarii, nu is romanesti, is aduse din china sub numele de ''Allview'', toate piesele is chinezarii.

| CristiPaaul99 a răspuns:

Sincer, am doua telefoane Allview si o tableta in familie si in parcurs de cateva luni s.au defectat. Ideea este ca trebuie ingrijit mai mult ca un Nokia, Samsung sau alte telefoane cu marca renumita.

| MihaiCh197 a răspuns (pentru CristiPaaul99):

Cristi, da cu tableta de la Allview.Mai bine iti cumperi iPad 2 sau 3 happy deci la ipad 2 (care o am si eu ) tine bateria foarte mult.De exemplu azi-dimineata am scos-o de la incarcat si azi toata ziua m-am jucat pe ea si acum am 79% :3

| pozitivultaau a răspuns:

Telefonul este super