| andrei23ree a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele de pe flip.ro la gradul excelent, merita sa cumperi telefoane?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dacă telefonul a fost fabricat în 2023, da. Dar dacă este în 2022, nu.

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru anonimg):

Fabricat in 2023 si deja reconditionat? (Ca asa sunt alea de pe flip.) Atunci, e slab rau. Mai bine unul din 2018. Stiu ca e rezistent.

Răspuns utilizator avertizat
| Dandiiiiiiii a răspuns:

Pe flip, se stie ca sunt reconditionate. Dar macar au trecut prin mana unui specialist. Si ai garantie.

| madab28 a răspuns:

Salut! Eu unul am văzut un telefon cumpărat de o verișoară de pe " Flip" și chiar m-a surprins plăcut! Dar na, inteleg ca ai totusi o nesiguranta!? Cel mai bine ar fi daca ai remușcări…sa comanzi unul nou? Până la urmă, cu banii tai cumperi de unde vrei