| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de telefoanele Xiaomi? Cine mai are? Tocmai mi-am luat un Xiaomi MI A1.

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Bune d.p.d.v calitate-pret.

Răspuns utilizator avertizat
| Ssssmokin a răspuns:

Am un Xiaomi Redmi Note 5 Pro de vreo 5 luni si merge perfect. Acum mai trebuie sa asteptam posibilul update la Android P.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Ssssmokin):

Amice,ai Xiaomi Redmi Note 5, sunt atatea Custom ROM-uri disponibile pentru telefonul tau big grin

| Ssssmokin a răspuns (pentru Bogdan70001):

Stiu. Insa prefer sa raman la MIUI. Momentan Oreo merge bine.
AfrodiusHoliavo19, are Android One, deci cel mai probabil o sa primeasca update-urile mai repede decat cei cu MIUI.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Ssssmokin):

Da,poate asa zici acum, insa eu sugerez sa incerci si un Custom ROM bazat pe Android stock si dupa alegi daca vrei sa ramai pe el sau te duci inapoi pe MIUI.
Adica trebuie sa le incercci pe ambele si dupa dai o conculzie sigura