| SERIALS a întrebat:

Ce parere aveti de Telefon mobil Huawei P20 Pro? Am citit ca are 3 camere, si poti face poze la 40 mp? Merita sa-l cumperi de Black Friday?
Are cineva acest telefon? Astept pareri.

5 răspunsuri:
| Rotazi a răspuns:

3 camere proaste? Mai bine una si buna.
Am un Huawei. Pot face fotografii acceptabile daca subiectul este foarte aproape. Dar de la 2-3 m, deja e o porcarie. Numai pentru camere, nu merita banii. Daca insa te intereseaza altceva la el...

| ChiarEu2 a răspuns:

Pe partea de foto/video stă excelent, poate chiar cel mai bine dintre telefoane. Eu consider că merită. Partea hardware nu va avea nicio problemă, cel puțin 2-3 ani de acum în colo, va face față cu brio oricărei situații.

| Mariu0699 a răspuns:

Huawei p20 pro e adevarat ca are 3 camere, 40mp+20mp
Iar cea de pe față daca nu ma insel, are 24mp.
Telefonul destul de bun, hardware bun, memorie destula. Si bateria e de 4000 amperi. Viteza de download si upload sunt bune. Si multe altele.
E numai bun, pacat ca costa cam mult acum.
Merita sa-l cumperi cand vezi ca pretul e mai mic si ti-l poti permite fara probleme.
Dar recomand

| SERIALS explică (pentru Mariu0699):

De Black Friday poate a fi mai ieftin.

| Mariu0699 a răspuns (pentru SERIALS):

Atunci e alegerea ta daca sa-l cumperi sau nu, eu doar ti-l recomand ca e bun