| OnePiece a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul iHunt One Love?

5 răspunsuri:
| OnePiece explică:

IPhone nu e cumva telefonul ala facut de copiii pusi fortat sa munceasca de fabrica Foxconn? laughing

Stiu ca tu cauti intrebari pentru Zappy, dar totusi laughing

| OnePiece explică:

Minti.

| Gruescu_Denis_1997 a răspuns:

Ba, nu iti sugerez sa nu iei telefoane no name gen iHunt, Allview, Honor etc. Zic sa iti iei un Huawei sau Lenovo sau Lg, insa depinde de buget...Nu recomand Samsung, doar daca are o baterie mare, de minim 3000 mah pentru ca softul de pe ele e greu si consuma multa baterie...Pe scurt nu iHunt! Funda?

| OnePiece explică (pentru Gruescu_Denis_1997):

Ai avut iHunt vreodata? Sau macar ceva mai chinezesc asa, gen Xiaomi si mai stiu eu ce.

Eu am Huawei P9 lite si e foarte bun, am incredere in el, dar imi place iHunt One Love pentru ca se misca foarte bine pentru pretul cerut. I-a facut si Buhnici un review...

(si apropo, Honor este detinut de Huawei)

| Gruescu_Denis_1997 a răspuns (pentru OnePiece):

Nu am avut, dar am cunostinte care nu au fost multumite, eu zic sa pastrezi Huawei-ul, da lectii multor telefoane.
P.S: Nu stiam ca Honor e detinut de Huawei...