| bboy a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Lenovo A536? se merita cumparat? calitatea bateriei? astept raspuns de la cei care au avut sau au acest model de telefon! Multumesc!

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Telefoanele Lenovo s-au lansat in Romania acum putin timp deci e putin probabil sa dai peste cineva care il are. Dar Lenovo e firma mare si serioasa si face produse de calitate. Daca specificatiile sunt bune ia-l. Si eu vreau sa-mi iau Vibe X2 cand se va lansa...prin noiembrie cred, si in RO

| bboy explică (pentru AlexL28):

Multumesc de raspuns!