| Bertan a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Lenovo Vibe X2 (2GB RAM/32GB INTERN 4G)? Merita sa il cumpar? Sa raspunda doar cei care stiu sigur! Multumesc! Cel mai bun raspuns ia funda!

1 răspuns:
| RealFriend010 a răspuns:

Trebuie sa pui o intrebare mai exacta.

Adica: "Merita achizitia ca raport calitate / pret?", "Merita achizitia pentru a turna un videoclip?" big grin, "Merita achizitia pentru baterie / calitati specifice / comparativ cu alte marci / pentru programare pe mobil?" s.a.m.d.