| idc a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia Lumia 625? As vrea sa imi iau telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre Nokia Lumia 520 sau Nokia Lumia 625.

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca vei avea curiozitatea de a compara cele doua telefoane iti vei da seama ca Lumia 625 sta mult mai bine pe urmatoarele planuri:

-este 4g
-are procesor mai bun de 1200 mhz
-filmeaza la o rezolutie mult mai buna de 1920 cu 1080
-bateria este ceva mai rezistenta

Iti recomand sa intri aici: http://bit.ly/1dIaWvH sa vezi si parerile celor care au cumparat deja acest telefon si vad ca au si o promotie speciala.

2 răspunsuri:
| Alexandru_Toma_1994 a răspuns:

Sa nu faci asta! Nokia lumia sunt varza. Au un sistem de operare foarte prost! Eu am Lumia 820, Lumia 920 ..Si sincer iti zic ca nu sunt bune de nimic! Nu poti face absolut nimic! Aplicatii aiurea..etc! Sper ca am fost de folos. Funda?

| Vladroman24 a răspuns:

Salut, eu ti-as recomanda Nokia lumia 625 deoarece are o diagonala de 4, 7 inch se vede bine video si jocurile.in plus Nokia lumia 625 are un procesor mai mare de 1, 2 GHz dual core ruleaza mai bine jocurile aplicatiile.in rest sunt cam la fel. sper ca te-am ajutat, funda