| YellowShoes a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung B5330 Galaxy Chat, White?
E bun? Merita?

2 răspunsuri:
| AnonimusGate a răspuns:

E Bun telefonul. Dar eu iti recomand sa verifici piata si poate acolo gasesti teleofane mai bune si mai ieftine eu am verificat piata inainte sa-mi cumpar telefonwinking succes

| εяαℓυcαз a răspuns:

E destul de bun. Dar nu-ţi merg toate aplicaţiile. La un preţ asemănător, poţi cumpăra ALCATEL One Touch! E foarte bun, e inteligent, are cameră în faţă şi în spate. Baftă! happy. Fundă? happy