| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung J5 2017? Il are cineva? E bun?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E ok ca design, desi e ieftin metalul ala il face sa para oarecum sucump. Are cam tot ce trebuie unui smartphone pe el, nu e nimic special dar isi face treaba.

-am observat ca senzorul de amprenta e relativ slab si uneori se deblocheaza greu
-Il folosesc doar pentru lucru deci nu pot sa iti zic daca face fata la jocuri, cu mailurile e ok

| Dilibache a răspuns:

E ok telefonul dar de banii ăia iti iei ceva mai "performant" dar nu e Samsung