| Ando1dul a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul tim tq 150? android 2.3 256mb ram

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este super

| TrentonChase a răspuns:

Si eu tot telefonul asta il am...e destul de rar dupa parerea mea nu am mai auzit pana acum sa mai aiba cineva de la mine din liceu...da merita, e extrem de bun, sistemul android e compatibil cu majoritatea aplicatiilor de pe android market + plus ca touch screen-ul e belea, abia atingi. Singurul defect mi se pare bateria care se descarca repede.

Cati bani dai pe el?

| Ando1dul explică:

Am dat 300 de lei