| SefaTa97 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Yezz Andy 5ei? Merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Telefon ok, raport calitate/pret excelent, recomand, nu te lua dupa "Samsung e cel mai bun" ca nu e asa, oricum tot ce e pe android este instabil, deci eu zic ca merita, am si eu un yezz din acesta si merge foarte bine happy

1 răspuns:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Hey, nu îți recomand alte telefoane (alte mărci). Cele mai bune sunt Samsung, Sony, Lg si E-Boda. Cumpărați ceva din ele. Iar acest telefon e foarte bun pentru poze si jocuri. FUNDA?