| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre A6+ 2018 vreau sa-l achizitionez!

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Prea scump, prea tirziu pentru 2020 sa cumperi asa ceva.

| antimulte a răspuns:

E scump, in afara de ecran mai mare si camera e la fel cu un A3 2017, care e mai vechi si nici nu se mai gaseste prin magazine. La banii astia alege ce vrei tu, un A40 sau A50... altceva de la Huawei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-l tii pentru minim 2 ani jumate? Atunci ia-l. Vorba celorlalti, mai bine orienteaza-te pe un A din 2019/2020.

| Andrei200202 a răspuns:

Eu il detin si sunt mulțumit de el, l-am cumparat in decembrie 2018 cu 1000 lei din eMAG, acum vad ca e 1300. Iti propun sa nu dai atat pentru ca nu mai valorează asa mult, plus ca de banii astia iti poti lua ceva mai bun, daca l iei la mana a 2 a e mai ok, sa nu dai mai mult de 700 lei pe unul. Pretul in magazin e exagerat de scump! Adica eu l-am luat acum 1 an si ceva si in loc sa se ieftineasca se scumpeste?!?

| JamesWatson a răspuns:

Nu prea merita, cu bani accea (Mă refer la pretul de pe eMAG) iti poti lua un A50 care e mult mai bun. Sau dacă vrei un telefon bun dar nu asa cunoscut
xiaomi note 8 pro este pentru tine.