| Zdog a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta replica http://olx.ro/......22UKt.html ar merita sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
| RockRox a răspuns:

Buna. Pai sa-ti dau un sfat si daca vrei il urmezi daca nu, nu. Replicile sunt mult mai proaste decat un telefon cu o marca mai putin cunoscuta, deci mai bine ia-ti un telefon care e la acelasi pret sau poate chiar si mai ieftin si-ti garantez ca e mai bun. In plus daca ti se strica o sa coste cat ar costa cel original daca vrei sa-l repari si daca poti, pentru ca nu se gasesc piese pentru acest gen de telefoane peste tot. Ti-am dat un sfta prietenesc, daca vrei il asculti, daca nu, nu.winking

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am impresia ca nu ai pe ce sa dai banii aiurea laughing

| edit28 a răspuns:

Daca poti sa il verifici inainte sa platesti, da.