| TroLoLoLs a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview E4? Si la inceput si dupa un timp de folosire a lui.

Răspuns Câştigător
| alexandrey a răspuns:

Bunicel

4 răspunsuri:
| Adrian_Flueraru_1998 a răspuns:

Allview in general nu sunt proaste dar nici bune! Singuru lucru care imi place la ele este ca sunt ieftine la piese! Un telefon compact pe placul tuturor! FUNDA?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e bun. Nu-ți recomand să cumperi de la Allview...mai degrabă cumpără-ți un Evolio S4 Cobalt.

| 5iubirica5 a răspuns:

Salut! Am avut si eu un telefon Allview si sincer nu iti recomand. Eu am avut Allview ImperaS despre care s-a spus ca e unul dintre cele mai bune de la Allview, dar am avut multe probleme cu el. Mi se strica mufa extrem de repede, procesorul devine lent dupa o vreme, cum nu este android ci windows erau multe aplicatii pe care nu le puteam instala(snapchat, wowapp, instagram, askfm etc.) si pe cele care le aveam erau de o versiune mai naspa cu mai putine optiuni. La um moment dat nu imi mai mergea camera photo si nu ii facusem nimic, dar cei de la servicii Allview din Bucuresti mi.au cerut 400de lei pentru reparatii. Atunci mi.am luat un S4 si inca il am si sunt foarte multumita. Sper sa iti gasesti telefonul potrivit!

| Reins a răspuns:

Nu cumpara Allview, e o risipa de bani, mai bine optezi pentru Samsung/LG